Kacprzak Technologie Bezpieczeństwa

O Nas

Nasza firma funkcjonuje na rynku
od 1994 roku

Kacprzak Technologie Bezpieczeństwa jest firmą z polskim kapitałem świadczącą kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa obiektów. Posiadamy własne biuro projektowe i wyspecjalizowane zespoły instalacyjno-serwisowe z doświadczoną kadrą inżyniersko-techniczną.

Nasza kadra techniczna to absolwenci renomowanych uczelni technicznych w Polsce.

Posiadamy zaplecze techniczne do weryfikacji i coachingu nowych pracowników jak również testowania nowoczesnych technologii i rozwiązań.
Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom całościową obsługę poprzez projekt, instalację, wykonanie i utrzymanie.

Podstawą działania firmy to ponad 27-letnie doświadczenie, bogata wiedza naszych inżynierów, którzy na etapie doradztwa zaproponują rozwiązania ściśle odpowiadające potrzebom klienta.

Siedziba Kacprzak Alarmy
Kazimierz Kacprzak 1997
Rok 1997

ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE ZAPEWNIA NAM NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO TECHNOLOGII BEZPIECZEŃSTWA

Od początku działalności (1994r.) motywem działania było i jest wysoka jakość świadczonych przez nas usług. Posiadamy szereg certyfikatów uznanych europejskich i światowych producentów urządzeń zabezpieczenia mienia w zakresie security oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych, koncesje MSWiA, uprawnienia PAA, uprawnienia NIMOZ, licencje zabezpieczenia technicznego tj. uprawnienia kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego itp., świadectwa kwalifikacji i poświadczenia oraz liczne certyfikaty szkoleń do projektowania, instalowania i konserwacji wdrażanych systemów i technologii bezpieczeństwa.
 

Założycielem i właścicielem przedsiębiorstwa jest mgr inż. poż. Kazimierz Kacprzak. Absolwent: Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, studiów menedżerskich w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej na wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska w zakresie Systemów Oddymiania Budynków – Wentylacja Pożarowa. Jest absolwentem studiów podyplomowych w zakresie Rzeczoznawstwa Systemów Technicznego Zabezpieczenia Osób i Mienia oraz Zarządzania Bezpieczeństwem organizowanym przez POLALARM przy współudziale Politechniki Warszawskiej.

Kazimierz Kacprzak 2021
Rok 2021

Tematyka ochrony przeciwpożarowej realizowana jest przez Kazimierza Kacprzaka nieprzerwanie od 1988 roku począwszy od rozpoczęcia nauki w szkole pożarniczej.

Obecnie Kazimierz Kacprzak jest autorem wdrożonych ponad 120 opracowań, analiz, projektów i instrukcji z zakresu bezpieczeństwa.

Kamienie milowe życia firmy

Nasza Historia

1994

Rozpoczęcie działalności.

1997

Uzyskanie uprawnień Państwowej Agencji Atomistyki

1999

Sukcesywne zdobywanie uprawnień wiodących producentów urządzeń zabezpieczeń i instytucji

2000

Wykonanie instalacji systemu sygnalizacji pożaru dla nowobudowanego Szpitala Rejonowego w Przasnyszu – ok. 2500 elementów detekcyjnych (5 central adresowanych sygnalizacji pożaru)

2003

Uzyskanie koncesji MSWiA w zakresie zabezpieczenia technicznego

2004

Rozpoczęcie ugruntowania pozycji rynkowej  i sukcesywne zwiększenie zatrudnienia w zakresie prac instalacyjnych.

2008

Przeniesienie do nowowybudowanej siedziby tj. budynku biurowego z zapleczem logistycznym, w którym zainstalowano nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które w ówczesnym czasie polecaliśmy i wdrażaliśmy u naszych klientów tj. ESSER, TECNOALARM, AVERMEDIA, SAMSUNG, PCSC, HID, SECURITON, POLON-ALFA itp., które funkcjonują do dziś w naszych obiektach po niewielkich modernizacjach.

2009

Ukierunkowanie profilu działalności  w zakresie  technicznego zabezpieczenia dla dużych zakładów przemysłowych.

2010

Wdrażanie strategii utrzymania i zarządzania bezpieczeństwem u naszych kontrahentów oraz rozbudowa i rozwój technologii.

2012

Zmiana nazwy przedsiębiorstwa, zmiana brandu, nowa strona internetowa, budowa floty pojazdów serwisu i instalacji.
 
Wprowadzenie strategii budowy marki.

2015

Podpisanie nowych umów  z wiodącymi w kraju producentami na zabezpieczenie przeciwpożarowe ich fabryk.

2021

Umacnienia marki, uruchmienie kanałów social media, implementacja narzędzi klasy CRM / ERP
Siedziba Kacprzak Alarmy
IMG_2880
flota-kacprzak4
flota-kacprzak3

Realizacja firmowej polityki proekologicznej

Podążając za nowoczesnymi trendami technologicznymi w swojej dziedzinie nie zapominamy o ekologii i trendami proekologicznymi.

Zainstalowaliśmy system zasilania fotowoltaicznego, który zapewni nam niemalże 100% pokrycie zapotrzebowania na moc elektryczną pobieraną przez nasz biurowiec.