Kacprzak Technologie Bezpieczeństwa

O nas

Firma Kacprzak Technologie Bezpieczeństwa powstała w 1994 roku, początkowo pod nazwą „F.P.H.U. Ochroniarz”. Przedsiębiorstwo zostało założone przez kpt. PSP Kazimierza Kacprzaka, absolwenta Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Niespełna 30 letnie doświadczenie oraz szereg zrealizowanych projektów, montaży i obsługi inwestycji sprawiły, że możemy z pełną odpowiedzialnością pochwalić się opinią eksperta w branży systemów przeciwpożarowych. Pozostając jednymi wśród najlepszych ciągle dążymy do udoskonalenia naszych usług, poszerzania wiedzy, poszukiwania najnowocześniejszych rozwiązań oraz wprowadzania nowych trendów w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz kompleksowej ochrony obiektów.

Kim jesteśmy?

Kacprzak Technologie Bezpieczeństwa to przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści. Nasza kadra to inżynierowie i technicy Posiadamy własne biuro projektowe, grupy instalacyjno-serwisowe oraz grupę inżynierów wsparcia-technicznego. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu terminową oraz profesjonalną realizację usług z zakresu pełnego wdrożenia lub modernizacji ochrony przeciwpożarowej, wdrożenia systemu kontroli dostępu, systemu telewizji przemysłowej, a także zintegrowanie wszystkich powyższych i unifikację tworząc tym samym jedno spójne środowisko poprawiające bezpieczeństwo oraz utrzymanie procesów w Państwa przedsiębiorstwie. Nasza oferta skierowana jest dla podmiotów prywatnych oraz instytucji państwowych. Posiadamy niezbędne koncesje, uprawnienia, certyfikaty oraz poświadczenia, które pozwalają nam na realizację naszych usług w najwyższym standardzie. Realizacja naszych usług obejmuje projektowanie, instalację, kontrolę, a także przegląd i konserwację urządzeń.

Nasza Misja

Od samego początku działalności, główną misją naszego przedsiębiorstwa było, jest i będzie świadczenie jak najwyższej jakości usług w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Dążymy również do zwiększania społecznej świadomości w zakresie bezpieczeństwa ppoż. w domach, firmach i instytucjach. Współpracujemy z lokalnymi jednostkami Państwowej Straży Pożarnej. 

Indywidualne podejście

Kazimierz Kacprzak jako doświadczony oficer Państwowej Straży Pożarnej, a przede wszystkim inżynier pożarnictwa dokłada osobiście wszelkich starań, aby realizowane przez firmę Kacprzak Technologie Bezpieczeństwa projekty oraz realizacje były wykonane w jak najwyższej i satysfakcjonującej dla Państwa jakości. Tematyka z zakresu ochrony przeciwpożarowej realizowana jest przez Kazimierza Kacprzaka nieprzerwanie od 1988 roku – począwszy od rozpoczęcia nauki w szkole pożarniczej. Obecnie Kazimierz Kacprzak jest autorem wdrożonych ponad 120 opracowań, analiz, projektów i instrukcji z zakresu bezpieczeństwa.

zaufali nam: