KTB

System Monitoringu Wizyjnego

jest elementem zapewniającym bezpieczeństwo w Twoim obiekcie. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji systemów dla dużych zakładów produkcyjnych, branży retail oraz miast. Nasze systemy wykraczają poza bezpieczeństwo – zapewniają bezpośredni wgląd w pełną działalność operacyjną, która jest istotnym elementem w podejmowaniu kluczowych decyzji w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Operacyjna_Dzialalnosc_KTB
project_ktb

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Każde zlecenie realizowane jest indywidualnie. Dostarczamy autorskie rozwiązania w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie. Posiadamy własne biuro projektowe oraz laboratorium testowe.

Montujemy i serwisujemy

Nasza grupa instalacyjna zrealizuje montaż inwestycji, a ekipa serwisowa zajmie się późniejszą konserwacją urządzeń.

Tworzymy zintegrowane centra monitoringu

Budujemy centra zarządzania operacyjnego dla Twojej infrastruktury. Projektujemy i instalujemy wielkoformatowe systemy audiowizualne (videowall) dostosowane do Twoich potrzeb. Integrujemy całość do systemu VMS, który pozwala na intuicyjną obsługę dla operatorów. Tworzymy bezpieczne środowisko przystosowane do ciągłej pracy z pełnym zapleczem zapewniającym bezpieczeństwo przetwarzanych informacji – zgodnie ze światowymi normami cyberbezpieczeństwa.

integration_ktb

Nowoczesne funkcje AI

Zarządzanie bezpieczeństwem Twojego obiektu nigdy nie było takie proste. Automatyzacja systemów ochrony oparta o sztuczną inteligencję (AI) pozwoli Ci spać spokojnie. Odwiedź nasz show-room, aby zobaczyć jak to wszystko działa!

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń

i znajdźmy wspólnie rozwiązanie dla bezpieczeństwa Twojego obiektu.