KTB

Kariera w Kacprzak Technologie Bezpieczeństwa

Dołącz do Nas!

zespol3

Poszukujemy specjalistów, techników oraz ludzi, dla których nowe technologie i bezpieczeństwo to coś więcej niż pasja. Ludzi, którzy są ambitni i chcą rozwijać swoje zainteresowania. Współpracujemy z liderami branży przeciwpożarowej, systemów kontroli dostępu oraz systemów monitoringu wizyjnego.

Gwarantujemy Satysfakcję

Planujemy

Wśród naszych klientów znajdują się duże firmy, instytucje państwowe i międzynarodowe koncerny. Tworzymy rozwiązania indywidualne i nieszablonowe. Wdrażamy nowości, testujemy i wciąż się uczymy. Lubimy to! 

 

Stawiamy na Relacje

zespol

Zawsze staramy się budować stałe relacje z naszymi pracownikami. Wierzymy, że jako jedna drużyna możemy zdziałać jeszcze więcej. Poszukujemy osób, które są uczciwe, rzetelne oraz są w stabilnej sytuacji życiowej. Gwarancją jest stabilizacja zatrudnienia i niesamowicie pozytywna atmosfera.

obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Instalator Systemów Teletechnicznych

Specjalista ds. Administracyjno-Handlowych

Zapraszamy do kontaktu, swoje CV możecie Państwo przesłać na:

 

biuro@alarmykacprzak.pl

 

lub

 

esk@alarmykacprzak.pl

 

Nie zapomnij o dodaniu poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”