Dziś jest 03 sierpień 2020 , Jesteś naszym 132 829 Gościem
 

Historia firmy

Nasza firma funkcjonuje na rynku północnego Mazowsza od 1994 roku jako podmiot gospodarczy. Posiadamy niezbędne koncesje, certyfikaty i pozwolenia do prowadzenia szeroko pojętej działalności związanej z elektronicznym zabezpieczeniem i ochroną obiektów. Współpracujemy z producentami najwyższej klasy urządzeń i podzespołów, które wykorzystujemy w projektowanych, wykonywanych i instalowanych przez nas systemach.


Wykonane systemy charakteryzują się różnym poziomem złożoności, gdyż wykonaliśmy proste instalacje składające się z kilkunastu czujek, jak również z kilku tysięcy elementów. Systemy te działają poprawnie od kilku lat, tzn. od momentu uruchomienia, co świadczy o dobrym poziomie wykonania technicznego i przygotowania logistycznego firmy.
Firma posiada odpowiednią kadrę inżyniersko - techniczną i zaplecze sprzętowe, które daje gwarancję i satysfakcję inwestorowi z dobrze i odpowiedzialnie wykonanej pracy.


 W dotychczasowej działalności zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy około 1500 instalacji zabezpieczeń i kontroli. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, czynny przez 24 godziny oraz udzielamy gwarancji na wykonane i zamontowane systemy. Nasze urządzenia odpowiadają w pełni polskim wymogom i normom ochrony przeciwpożarowej (dopuszczenia CNBOP).
Jesteśmy kreatywni i otwarci na potrzeby naszych Klientów. Współpracując z nami możecie liczyć Państwo na profesjonalną obsługę i doradztwo oraz pełne zadowolenie ze świadczonych usług. Dodatkową korzyścią będą dla Państwa bonifikaty i upusty, które uzyskacie w firmach ubezpieczeniowych.

 specjalizacja
spec01 spec02 spec03
inżynieria bezpieczeństwa obiektów i zarządzenie bezpieczeństwem obiektówkompleksowa ochrona przeciwpożarowatechniczne systemy zabezpieczeń